Manicure hybrydowy bije rekordy popularności – wiele pań korzysta z usług stylistki paznokci, inne wykonują ten zabieg samodzielnie w domowym zaciszu. Warto nauczyć się aplikować lakier hybrydowy, gdyż można zaoszczędzić zarówno czas, jak i pieniądze.

Blog o paznokciach pełen praktycznych porad

Jeśli na bieżąco śledzisz nasz blog o paznokciach, możesz znaleźć wiele praktycznych i cennych porad na temat pielęgnacji i stylizacji paznokci. Przekazujemy Wam najnowsze trendy, podpowiadamy, które zdobienia cieszą się największą popularnością, a także polecamy konkretne produkty różnych marek – jak Hi Hybrid czy Semilac. Opinie na ich temat – m.in. lakierów czy odżywek – również znajdziecie w naszych artykułach. Tym razem podpowiadamy, dlaczego warto wykonywać hybrydę samodzielnie w domu, a także, co będzie potrzebne.

Wygoda i oszczędność

Manicure hybrydowy jest coraz modniejszy, gdyż gwarantuje trwałość lakieru aż do około 3-4 tygodni, co oznacza wygodę. Nie trzeba malować paznokci co kilka dni, bo efekt cieszy oczy przez dłuższy czas – kolor jest w dodatku bardzo intensywny. W ten sposób zadbasz o paznokcie bez konieczności poświęcania wielu godzin na ich pielęgnację i stylizację. Modne ozdoby znajdziesz na bieżąco, regularnie odwiedzając nasz blog o paznokciach.

Zabieg manicure ma różne ceny, zwykle kilkadziesiąt lub ponad sto złotych – wiele zależy od miasta, w którym żyjesz. Bez względu na to na pewno bardziej opłacalnym rozwiązaniem jest hybryda wykonywana samodzielnie w domu. W ten sposób oszczędzasz pieniądze oraz swój czas. Zabieg obejmuje zarówno pielęgnację paznokci (skrócenie, nadanie im kształtu), jak i pomalowanie wybranym kolorem i utwardzenie lakieru.

Skompletuj zestaw do hybryd

Warto zainwestować w zestaw do hybryd i nauczyć się, jak przeprowadzić cały zabieg. U nas znajdziesz wszystkie niezbędne akcesoria i lakiery Semilac – opinie na temat modnych kolorów znajdziesz na naszym blogu. Podpowiadamy, jaką wybrać lampę do utwardzania lakierów, kiedy warto sięgnąć po odżywkę, jakie kolory są modne zależnie od pory roku czy okazji, a także dzielimy się praktycznymi poradami.

Zestaw do hybryd powinien zawierać m.in. lakiery (na przykład Semilac), lampę do utwardzania, bazę i top, blok polerski, pilnik, odtłuszczacz, preparat do ścierana lakieru, a opcjonalnie wielofunkcyjną frezarkę i wzmacniającą odżywkę do paznokci.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj