Toaletka w sypialni ułatwia wykonanie perfekcyjnego makijażu. Kobiety cenią ją za ułatwienie w codziennej pielęgnacji ciała oraz za stylowy wygląd. Toaletka nie może funkcjonować bez odpowiedniego oświetlenia. Sprawdź, jakie lampy warto zamontować do oświetlenia toaletki.

  1. Oświetlenie toaletki — nowoczesny żyrandol w stylu glamour
  2. Nowoczesne oświetlenie LED wpuszczane w sufit

Prawidłowe oświetlenie lustra toaletki pełni kilka funkcji. Przede wszystkim ułatwia wykonanie makijażu, gdyż dobrze oświetla całą twarz i uwidacznia ewentualne mankamenty make-upu. Ponadto źródło światła przy meblu pełni funkcję dekoracyjną. Dzięki niemu mebel prezentuje się efektownie i dobrze wygląda w pomieszczeniach urządzonych w stylu glamour. Sprawdź, jakie jest odpowiednie oświetlenie toaletki.

Oświetlenie toaletki — nowoczesny żyrandol w stylu glamour

Lampy stojące i kinkiety w przypadku toaletek nie sprawdzają się, gdyż światło pada na lustro z nieodpowiedniej strony. Światło powinno padać z góry, dlatego żyrandol to dobry wybór. Na uwagę zasługuje w szczególności model Ramko Echo. Jego minimalistyczna forma idealnie wpisuje się we wnętrza glamour. Lampa ma prostą konstrukcję, jednak jej klasyczne barwy i intensywne światło sprawiają, że harmonijnie łączy się z błyszczącymi dodatkami oraz podkreśla brokatowe dekory. Dzięki żyrandolowi wnętrze sypialni jest dobrze doświetlone, a toaletka zyskuje na uroku. Taki żyrandol można zawiesić po obu stronach lustra.

Żyrandol w kształcie koła, które jasno świeci, wygląda dobrze przy toaletkach w dowolnej kolorystyce. Może zawisnąć obok eleganckiej białej toaletki z licznymi dekorami, jak i nad toaletką czarną o prostej formie. Daje liczne możliwości aranżacyjne również w przyszłości, gdy domownicy zaplanują zmianę wystroju sypialni.

Nowoczesne oświetlenie LED wpuszczane w sufit

Lampy LED wpuszczane w sufit to kolejny sposób, by stworzyć efektowne i dobrane oświetlenie. Lampy wpuszczane w sufit dobrze sprawdzają się w niskich sypialniach na poddaszu, gdzie trudno jest zawiesić żyrandole. Dzięki nm wykonywanie makijażu jest proste, nawet gdy słońce świeci z drugiej strony budynku. Lampy w suficie skutecznie imitują światło słoneczne i dają naturalny efekt. Dodatkowo zajmują mało miejsca i nie przeszkadzają wysokim użytkowniczkom, gdyż mieszczą się w całości w podwieszanym suficie. Atutem takich lamp jest niewielkie zużycie energii elektrycznej, gdyż ledowe żarówki potrzebują go do pracy minimalne ilości. Jednocześnie lampy dają silne światło.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj