Muszle dla idealnego wypoczynku nad morzem

Bransoletka na kostce to trend, który powraca do łask każdego lata i rokrocznie robi niemałą furorę. Gdy odsłaniamy i opalamy nogi, chętnie ozdabiamy je mniej lub bardziej widoczną biżuterią. Delikatna bransoletka wygląda ładnie i dopełnia wielu wakacyjnych stylizacji, a szczególnie dobrze prezentuje się na opalonej skórze oraz na starannie wypielęgnowanych stopach. Zapoznając się z ofertą bransoletek na kostkę, możemy zauważyć, że posiadają one wiele rodzajów, o których opowiadamy szerzej w bieżącym tekście. Jak wybrać najlepszą bransoletkę dla siebie?

Jeśli bransoletka na kostce jest dodatkiem, który planujemy sobie sprawić, warto zapoznać się z jej dostępnymi rodzajami. Jest ich wiele, dlatego bez wątpienia każdy znajdzie coś, co będzie w pełni odpowiadało jego upodobaniom.

Popularnym w ostatnim czasie typem takich bransoletek są te nazywane morskimi, z muszelkami zawieszonymi na mniej bądź bardziej delikatnym sznureczku. To wyjątkowy rodzaj bransoletki na kostkę, który nadal zalicza się do grona tych nietuzinkowych i wyjątkowych. Muszelkowe bransoletki nie tylko ładnie się prezentują, ale również sugerują dbałość o ekologię oraz bliskość z naturą. Taki detal komponuje się świetnie zarówno ze spodniami, jak i spódnicami czy zwiewnymi sukienkami i pozwoli nam z powodzeniem ożywić każdą stylizację.

Bransoletka na kostce w stylu boho dla odważnych

Dla tych, którym nie zależy na minimalizmie, a bardziej na biżuterii zwracającej uwagę, dobrym pomysłem są bransoletki na kostkę w znanym wszystkim stylu boho. Możemy zainspirować się w tym przypadku indyjskimi trendami, czyli łączeniem zestawów wielu bransoletek wydających charakterystyczny dźwięk. Tylko od nas i naszych upodobań zależy to, w jaki dokładnie sposób połączymy biżuterię. W styl boho wpiszą się zarówno niektóre bransoletki łańcuszkowe, jak i większość koralikowych, czy tych z frędzelkami.

Boho jest więc nie tylko stylem ubioru, ale i dopełniającej go biżuterii. Warto o tym pamiętać, gdy będziemy wybierać odpowiednią bransoletkę na kostkę. Odpowiedni dobór dodatków pomoże uzupełnić naszą stylizację i nadać jej dokładnie takiego charakteru, jakiego chcieliśmy.

Minimalizm zawsze w cenie

Wiele z nas lubi minimalistyczną biżuterię – taką, która upiększa i dodaje uroku, ale jednocześnie nie rzuca się w oczy i nie skupia na sobie całej uwagi. Delikatne ozdoby pasują do wielu stylizacji: zarówno tych eleganckich, jak i mniej formalnych. Tkanina nie ma tu większego znaczenia, w przeciwieństwie do butów: muszą one w całości odsłaniać kostkę, by bransoletka nie zniknęła gdzieś pod naszym obuwiem lub w jego paskach i tasiemkach.

Minimalistyczne, mało widoczne ozdoby podkreślą letnią opaleniznę i nadadzą lekkości naszej stylizacji. Zwykle posiadają one bardzo cienkie łańcuszki w kolorze złota lub srebra. Zawieszki minimalistycznych bransoletek na kostkę są różne, a najpopularniejsze z nich to: symbol nieskończoności, serce, gwiazdka, koniczyna oraz figury geometryczne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj