Ubezpieczenia pakietowe – kompleksowa ochrona

Ubezpieczenia pakietowe - kompleksowa ochrona

Jeśli cenimy sobie wszechstronność i kompleksową ochronę, zależy nam, aby wybrane przez nas ubezpieczenie zabezpieczało nas na każdą sposobność. Oferty charakteryzują się zazwyczaj tym, że obejmują jedynie pełen zakres. Jest jednak wyjście dla tych najbardziej wymagających. Są nim ubezpieczenia pakietowe.

Ubezpieczenia pakietowe są bardzo popularną formą zabezpieczenia na wypadek wszelkich zdarzeń losowych związanych z użytkowaniem samochodu. Wiele firm motoryzacyjnych współpracuje z instytucjami bankowymi, aby stworzyć atrakcyjną ofertę dla klientów swojej marki. Jednym z przykładów jest koncern Nissan, który wraz z RCI Banque stworzył kompleksową propozycję ubezpieczeń pakietowych – https://www.nissanfinance.pl/ubezpieczenie/uslugi/ubezpieczenia-pakietowe.

Jest to odpowiedź dla wcześniej wspomnianych, wymagających klientów. Kompleksowość ubezpieczeń pakietowych od RCI Nissan potwierdza zakres ich ochrony – zawierają w sobie AC, OC, ZK (Zielona Karta), NNW (ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków) oraz usługę Assistance.

Do głównych zalet rozwiązań ubezpieczeń komunikacyjnych w pakiecie należą:

  • Bezgotówkowy serwis powypadkowy (naprawy wykonywane jedynie przy użyciu oryginalnych części do samochodów marki Nissan, bez jakichkolwiek potrąceń z tytułu ich amortyzacji),
  • Brak udziału w szkodach AC,
  • Usługi likwidacyjne,
  • Assistance, który uprawnia nas do:
    • korzystania z pojazdu zastępczego na czas napraw,
    • wsparcia serwisowego na wypadek braku paliwa lub usterki,
    • usługi naprawcze poza granicami Polski (holowanie do najbliższego autoryzowanego serwisu nawet do 500 km).

Ubezpieczenie pakietowe od RCI Nissan zapewnia wszechstronną ochronę przed najróżniejszymi zdarzeniami, na które nie mamy żadnego wpływu. Jeśli zależy nam na komforcie podczas nawet najdłuższej podróży, to jest to idealne rozwiązanie dla nas. Bezpieczeństwo i spokój to kapitał, w który warto zainwestować!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj