Już 9 listopada 2018 roku odbędzie się oficjalna premiera gry Tetris Effect na PlayStation VR. Najnowsze dzieło Monstars Inc. i Resonair, to kolejna produkcja zespołu, po świetnie przyjętym Rez Infinite.

Gracze będą mogli powrócić do jednej z najbardziej popularnych gier logicznych na świecie. Dzięki całkowicie nowej mechanice „Strefy”, możliwe będzie zatrzymanie czasu, co umożliwi wyjście z ciężkiej sytuacji, albo zdobycie dodatkowego podświetlenia linii, w celu otrzymania dodatkowych nagród. Kolejną innowacją będzie ponad 30 różnych scen, z pośród których każda będzie mieć własną muzykę, efekty dźwiękowe, styl graficzny i tło, ewoluujące podczas gry.

Dzięki możliwością jakie daje PlayStation VR grę będzie można zobaczyć, poczuć i usłyszeć tak, jak nigdy wcześniej. Tetris Effect wzmacnia magiczne uczucie całkowitego zanurzenia otaczając graczy fantastycznymi, w pełni trójwymiarowymi światami, które reagują i ewoluują w zależności od tego, jak grasz. Poziom immersji, dostarczany przez PlayStation VR sprawi, że każdy gracz od razu znajdzie się w centrum tego dynamicznie zmieniającego się świata. W pełni wciągające 3D za pomocą wsparcia PS VR, wspaniałe obrazy, sugestywne dźwięki i uzależniająca rozgrywka sprawiają, że Tetris Effect wywoła niezapomniane wrażenia.

Podstawowe informacje:

Tytuł:                 Tetris Effect

Platforma:           PS VR

Gatunek:             Puzzle

Studio:                Monstars Inc. and Resonair

Premiera:            9 listopada 2018

PlayStation Polska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj