Trzeba przyznać, że w roku 1967 firma Duker dokonała prawdziwej rewolucji na rynku montażowym i budowlanym. Na rynek właśnie wtedy zostały wprowadzone bezkielichowe żeliwne rury odpływowe. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat żeliwa Duker oraz tego, gdzie można je korzystnie kupić – koniecznie zapoznaj się z naszym poniższym wpisem! Zapraszamy!

Żeliwo Duker dostępne w sklepie instalacyjnym Proterm!

Jest wiele miejsc, w których można otrzymać żeliwo Duker. Nie wszędzie jednak cena ich jest przystępna, a wybór spory. Z tych względów warto jest skorzystać z oferty dobrej hurtowni hydraulicznej online Proterm https://proterm.sklep.pl/duker-zeliwo,c689,pl.html. W sklepie tym dostępne jest żeliwo SML Duker, a także i wiele innych jego rodzajów.

Sklep instalacyjny Proterm z Bydgoszczy gwarantuje fachową pomoc podczas każdego etapu realizacji zamówień, bezpieczny transport, a także konkurencyjne, niskie ceny. Wyróżnikiem sklepu jest fachowe doradztwo, które podczas doboru elementów instalacyjnych może być nieocenione.

zawor-hydrauliczna

Zakres zastosowania żeliwa Duker

Na początku chcemy zaznaczyć, że żeliwo Duker SML jest produktem niepalnym. Tym samym jest ono bezpieczne w różnego typu instalacjach. Produkty firmy Düker wykonane są wysokojakościowego żeliwa szarego. Większość zalet tych produktów związana jest ściśle z samym materiałem wykonania. Ściślej mówiąc jest to stop żelazowo – węglowy o wysokiej zawartości grafitu.

To właśnie ta struktura sprawia, że materiał, z którego jest wykonane żeliwo Düker jest tak wytrzymałe, a także i odporne na zużywanie. Materiał ten cechuje także odporność na korozję. Rury Düker SML charakteryzują się długą żywotnością, posiadają także wysoki współczynnik izolacji akustycznej. Rury Duker SML można użytkować bez specjalnej izolacji oraz środków wygłuszających.

Na rynku znajdują się produkty, które mogą uchodzić jako zamienniki żeliwa Duker. Z pewnością jednak większość z nich nie jest w stanie dorównać pod względem materiałowym, a także i wykonawczym oryginalnym rurom SML Duker. Z tych względu warto jest wybierać oryginalne produkty i miejsca, w których tylko takie się znajdują. Jednym ze sklepów, który oferuje szeroki wybór tych produktów jest hurtownia hydrauliczna Proterm.

W sklepie hydraulicznym Proterm żeliwo Duker znajduje się zawsze w konkurencyjnych cenach. Jest to miejsce, w którym dostępne są tylko i wyłącznie markowe, dobrej jakości artykuły instalacyjne. Zapraszamy do zapoznania się z pełną oferta!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj