W obecnych czasach w dobie globalnego ocieplenia klimatu coraz większą popularność zyskuję tzw. “zielona energia”, czyli energia elektryczna pochodząca z instalacji wytwarzających energię elektryczną ze źródeł odnawialnych. Najczęściej wymieniane źródła energii odnawialnej to przede wszystkim energia słoneczna, energia wiatrowa oraz energia wodna. W celu uzyskania energii ze słońca wykorzystuję się instalacje fotowoltaicznePanele fotowoltaiczne są podstawowym elementem instalacji fotowoltaicznych, których celem jest przechwytywanie promień słonecznych w celu wytwarzania energii elektrycznej. Panele mogą być montowane na dachu, ale także na specjalnych konstrukcjach ustawionych na gruncie. Dzięki temu instalacje fotowoltaiczne mogą być zakładane w domach jednorodzinnych, budynkach gospodarczych czy też na halach produkcyjnych różnych przedsiębiorstw.

 Firma Sunday Energy

Instalacje fotowoltaiczne dla domów 

Boisz się nadchodzących podwyżek za prąd i chciałbyś zmniejszyć swoje rachunki? Instalacje fotowoltaiczne dla domów od firmy Sunday Energy to świetne rozwiązanie, aby pozbyć się comiesięcznych rachunków za prąd i zacząć oszczędzać już teraz. Montując panele fotowoltaiczne i podłączając się do sieci zyskujesz pewność że rachunek za prąd już nigdy Cię nie zaskoczy. Co więcej nadmiar wyprodukowanej przez twoją instalację energii elektrycznej będziesz mógł rozliczyć ze swoim dostawcą energii dzięki temu nic nie tracisz a dodatkowo jeszcze zyskujesz! Montując instalację w swoim domu stajesz się niezależny od dostawców energii i możesz cieszyć się ze swojej własnej energii elektrycznej. Decydując się na montaż paneli fotowoltaicznych przyczyniasz się do redukcji emisji CO2 do atmosfery, a zarazem dokładasz swoją cegiełkę w celu ratowania naszej planety przed globalnym ociepleniem.

 Panele fotowoltaiczne Sunday Energy

Jakie są ceny paneli fotowoltaicznych?

Cena paneli fotowoltaicznych zależy przede wszystkim od producenta, a także od wydajności i wielkości panelii. Firma Sunday Energy to importer paneli fotowoltaicznych, który posiada bogatą ofertę panelii róznych producentów min. Dah Solar, Leapton, Talesun. Firma oferuję bogaty wybór i bardzo atrakcyjne ceny, ponieważ jest bezpośrednim importerem panelii. W przypadku większego zamówienia klient może negocjować cenę i uzyskać duży rabat. Sunday Energy zatrudnia specjalistów w dziedzinie energii słonecznej, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą z klientem i doradzą jakie panele będą najlepszym rozwiązaniem przy Państwa inwestycji. Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia naszej strony internetowej.

 Instalacje fotowoltaiczne Sunday Energy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj