W przypadku dziedziny tak delikatnej, jaką jest medycyna estetyczna, oczywiste powinno być, że w pierwszej kolejności powinniśmy stawiać na specjalistów w swojej branży. W końcu udajemy się do nich, by po prostu poprawić jakość naszego życia czy pozbyć się problemów, które od lat zaprzątają nam myśli.

Jeżeli i Ty szukasz osoby, której po prostu będziesz mogła zaufać i która pomoże uporać Ci się z Twoimi problemami – koniecznie powinnaś dowiedzieć się więcej o dr. n. med. Joannie Kuschill-Dziurdzie. Jeżeli jej imię już wydaje Ci się znajome – nic w tym dziwnego. To specjalistka, której zdanie wielu docenia, dlatego właśnie można było spotkać ją w jednym z wielu telewizyjnych programów, gdzie dzieliła się swoją szeroką wiedza z zakresu medycyny estetycznej.

Wiele z jej wypowiedzi znajdziesz na kanale YouTube Instytutu Medycyny Estetycznej Medestetis. Jest ona również jego dyrektorem medycznym, co podkreśla zarówno jej wiedzę teoretyczną, jak i szeroki wachlarz umiejętności. Oczywiście jej liczne wypowiedzi i rady można odnaleźć na wielu innych, popularnych kanałach na portalu YouTube.

Joanna Kuschill-Dziurda dyplom lekarza medycyny zdobyła na krakowskim Uniwersytecie Jagielloński, na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum. To jednak nie wszystko, jeżeli mowa o zdobywanej przez nią wiedzy. Przeszła również wiele kursów i odbyła wiele szkoleń z zakresu medycyny estetycznej. Odbywały się one zarówno w Polsce, jak i za granicą, dzięki czemu mogła uczyć się i wzorować na specjalistach o nie tylko krajowej, ale również światowej renomie.

Jeżeli ktoś chciałby zapoznać się z pełną listą zaświadczeń oraz certyfikatów zdobytych przez Panią Joanna, serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony Instytutu Medycyny Estetycznej Medestetis: https://www.medestetis.pl/joanna-kuschill-dziurda_certyfikaty/.

Zdobywana wiedza i przez lata zbierane doświadczenie zawodowe sprawia, że Joanna Kuschill-Dziurda stosuje m.in. techniki upiększania twarzy i ciała, iniekcje toksyny botulinowej, mezoterapię, lipolizę, peelingi medyczne, zabiegi laserowe oraz wiele innych zabiegów, wszystko po to, aby za pomocą nowoczesnych i skutecznych metod pomóc swoim pacjentom.

Wiedza i umiejętności to jedno, jednak wielu pacjentów zdaje sobie sprawę, że równie istotne jest podejście do pacjentów.
Z moimi pacjentami łączy mnie szczególna więź wykraczająca poza standardową relację lekarz – pacjent, bo medycyna estetyczna to nie tylko leczenie niedoskonałości, ale również medycyna duszy i pewności siebie w codziennym życiu. „ podkreśla Joanna Kuschill-Dziurda z www.medestetis.pl.

Liczne rekomendacje pacjentów

Coraz więcej osób przed udaniem się do lekarza specjalisty sprawdza opinie, które można o nim znaleźć w internecie. Zachęcamy do tego serdecznie! W przypadku Pani Joanna możemy znaleźć liczne pozytywne rekomendacje oraz wyrazy podziękowania. Oto jedna z nich.

Pani doktor to świetny specjalista. Konsultacja przed zabiegiem trwa sporo czasu, ale dzięki temu dowiedziałam się wielu rzeczy. Sam zabieg był przeprowadzony starannie, delikatnie i precyzyjnie a wszystkie rady Pani doktor wcielone w życie 🙂 Z całego serca polecam Panią dr Joanne. 5 gwiazdek to zdecydowanie za mało” – taką opinię pozostawiła innym użytkownikom portalu ZnanyLekarz.pl Karolina B.

Liczne opinie na temat pracy Pani Joanny można odnaleźć również na wspominanej już stronie internetowej www.medestetis.pl.

Stawiaj na profesjonalistów

Zdajemy sobie sprawę, że w przypadku udania się do specjalisty medycyny estetycznej, liczymy na profesjonalne wsparcie oraz skuteczne rozwiązanie dręczącego nas problemu. Tym bardziej zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą Instytutu Medycyny Estetycznej Medestetis. Tyczy się to zwłaszcza mieszkanek Krakowa, Warszawy oraz ich okolic, ponieważ właśnie w tych miastach Instytut ma swoje oddziały. Pamiętajmy, że nie tylko Joanna Kuschill-Dziurda jest tam profesjonalistą światowej klasy – na każdym kroku można spotkać tam ekspertów, którzy od lat swoją wiedzą i doświadczeniem służą swoim pacjentom i zmieniają ich życie na lepsze!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj