Co jako pierwsze, rzuca się w oczy, zaraz po wejściu do budynku? Otóż za drzwiami znajduje się zazwyczaj wycieraczka lub mata wejściowa. To pierwsza rzecz, na której skupi się przybysz. Pierwsze wrażenie jest zwykle istotne, dlatego warto zadbać o to, żeby było ono jak najlepsze.

Czym są maty wejściowe?

Maty wejściowe to – można powiedzieć – duże wycieraczki wejściowe. Różnic jest jednak więcej. Przede wszystkim maty mogą wchłonąć dużo więcej wody. Ponadto, maty wejściowe często posiadają ciekawe kształty, a niekiedy możliwy jest nadruk logotypu danej firmy, co jest dobrym ruchem marketingowym.

Dlaczego warto?

Osoby sprzątające dany budynek w zimie mają ciężki orzech do zgryzienia. Na dworze jest mokro, brudno, a ludzie wchodzący w butach do danego miejsca zabierają ze sobą również brud. Gdyby nie maty wejściowe, pracownicy mogliby nie podołać zadaniu, jakim jest utrzymanie czystości. Ponadto, zakup maty wejściowej z logo przyczynia się do lepszego zapamiętania nazwy Twojej firmy przez potencjalnych odwiedzających.

Czym różnią się od siebie maty?

Można wyróżnić kilka rodzajów. Maty wejściowe różnią się przede wszystkim materiałem. Gumowe cieszą się popularnością w fabrykach i magazynach. Są bardzo wytrzymałe i nie ma problemu, jeżeli przejedzie po nich na przykład wózek widłowy. Nie są jednak najpiękniejsze, dlatego istnieją także maty z tekstyliów. One sprawdzą się świetnie w miejscach komercyjnych, takich jak hotele, banki, galerie handlowe, biura itd. Zależnie od struktury i grubości włókien mają inne zastosowanie. Cienkie włosie dobrze oczyści obuwie z lekkich pyłów, średnie z wilgoci i lekkich zabrudzeń, natomiast grube pomoże w przypadku śniegu czy błota.

Gdzie kupić maty wejściowe?

Zastanawiasz się nad kupnem? Kiedy kupujesz maty wejściowe, cena nie jest najważniejszą kwestią, należy również sprawdzić chłonność danego produktu. Sprawdź maty wejściowe wysokiej jakości będą służyły przez lata. Warto zaopatrywać się w sprawdzonych dostawców, gdzie znajdziesz wysokiej jakości produkty. Firma wykona także maty wejściowe z logo Twojej firmy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj