Lato sprzyja zabawom na świeżym powietrzu. Dorośli mają swoje spotkania przy grillu, natomiast dzieciom można urządzić imprezę urodzinową w ogrodzie. Tak zwane kinder garden party to popularna forma świętowania na zachodzie. Również w Polsce jej popularność z roku na rok staje się większa, między innymi dzięki… wygodzie, którą oferuje rodzicom. Co trzeba mieć, jeśli chciałbyś swojemu dziecku urządzić taką imprezę w ogrodzie.

Kompletujemy wyposażenie kinder garden party

Urodziny dziecka w ogrodzie trwają zwykle kilka godzin. Na imprezę zostają zaproszeni koledzy i przyjaciele dziecka, zwykle z rodzicami. Trzeba zatem pomyśleć o miejscach siedzących dla dzieci i ich opiekunów. Najlepiej w tym celu sprawdzają się klasyczne ławki piknikowe. Mają wiele zalet. Dzięki składanym nogom można je bez problemu transportować, natomiast twarda i gładka powierzchnia nie sprawia żadnych trudności w utrzymaniu jej w czystości. Ilość ławek powinna być dobrana do ilości uczestników imprezy. Pamiętajmy jednak o tym że osoby dorosłe potrzebują na ławce więcej miejsca niż dzieci, dlatego należy to uwzględnić w swoich szacunkach. Jeśli nie jesteśmy na 100% pewni pogody, jaka będzie w dniu imprezy, warto zaopatrzyć się w namiot imprezowy. W razie niepogody lub opadów impreza będzie mogła się przenieść pod zadaszenie i trwać w najlepsze.

Jedzenie na urodziny dziecka w ogrodzie

Na imprezach lubimy dobrze zjeść. To naturalne. Jakie jedzenie powinno zagościć na stołach w trakcie urodzin dziecka? Oczywiście powinny to być zdrowe i pełnowartościowe posiłki. Unikać należy natomiast żywności przetworzonej i fast foodów. Niech taka impreza będzie świetnym pretekstem do tego, aby pokazać dzieciom i rodzicom że można jeść zdrowo, a do tego smacznie. Pomysłem na smaczne, a do tego zdrowe jedzenie może być kurczak przyrządzony na grillu i podany w towarzystwie grillowanych warzyw. Natomiast jeśli chodzi o napoje, to w upalne dni odpowiednim wyborem będą domowe lemoniady i woda mineralna. Unikać natomiast należy gotowych, słodkich napojów gazowanych. Organizacja urodzin dziecka w ogrodzie może pochłaniać pewne środki. Jeśli teraz ich nie masz, to pożyczka online pozwala ci je szybko zdobyć. Pożyczka online jest formą pożyczki gotówkowej, którą można przeznaczyć na cokolwiek chcesz. Na przykład zorganizowanie niezapomnianych urodzin swojemu dziecku. Pieniądze, które z niej uzyskasz możesz przeznaczyć na wyposażenie ławek, stołów i namiotów, jak również kupno produktów spożywczych i składników napojów. Dobrze również pomyśleć o nawet symbolicznych nagrodach – upominkach, wręczanych dzieciom podczas zabaw i konkursów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj