Dlaczego warto zainwestować w panele winylowe?

Marka Arbiton od przeszło 20 lat działa na terenie Polski. Oferuje ona swoim klientom szereg funkcjonalnych rozwiązań, skupiających się przede wszystkim na szerokim asortymencie paneli oraz listew przypodłogowych. Wśród bogatej gamy produktów, klienci mogą odnaleźć również nowoczesne panele winylowe, które sprawdzą się w każdym pomieszczeniu. Ich główne cechy sprawiają, że coraz więcej osób chce w nie zainwestować. Czym się wyróżniają?

Panele winylowe marki Arbiton

Marka Arbiton posiada w swojej ofercie kilka podstawowych kolekcji paneli winylowych. Różnią się one pomiędzy sobą sposobem układania, kolorystyką czy też samą strukturą. Łączą je natomiast uniwersalne właściwości paneli winylowych.

Pierwszą kolekcją tego typu, jest Amaron Herringbone. Dostępne są one w wąskiej palecie wzorów, ponieważ jedynie w dwóch. Mają one jednak bardzo uniwersalną kolorystykę i dzięki temu pasują do wielu wnętrz.

AMARON WOOD DESIGN, to panele winylowe inspirowane naturalnym kolorytem drewna oraz jego ogólnymi właściwościami. Wśród tej kolekcji, znajdziemy sporą ilość modeli: Dąb Alaskan, Dąb Lahti, Dąb Oregon,Dąb Yankee, Dąb Argos, Dąb Panama, Dąb Wellington,Dąb Sierra, Dąb Mayne, Dąb Belford, Dąb Wiliamsburg, Dąb Georgetown i Dąb Grants. Ich kolorystyka jest różnorodna. Niektóre z modeli są utrzymane w kolorze szarości, który można obecnie nazwać jednym z popularniejszych jeśli chodzi o panele. Takie barwy pasują do stylu nowoczesnego, minimalistycznego czy też nawet do skandynawskiego.

AMARON XXL STONE DESIGN jak sama nazwa wskazuje, jest kolekcją inspirowaną naturalną kolorystyką kamienia. Modele dostępne w tej ofercie to: Glacier Concrete, Tokie Concrete, Baker Concrete i Hamburg Concrete.

LIBERAL jest kolekcją z modelami takimi jak: Dąb Saporro, Dąb Leonard, Dąb Alaskan, Dąb Canadian, Orzech Nevada, Dąb Bergen, Dąb Pasadena, Dąb Coney, Dąb Portland, Dąb Dakota, Dąb Ridgefield, Dąb Georgia, Dąb Bologna, Dąb Yakima.

AROQ WOOD DESIGN to natomiast: Dąb Bergen, Dąb Bologna,Dąb Camden, Orzech Nevada, Dąb Pasadena, Dąb Wiliamsburg.

AROQ STONE DESIGN oferuje nieco bardziej nietuzinkowe modele takie jak: Toronto, Broadway, Miami, Brooklyn, Manhattan Soho.

Co można powiedzieć na temat paneli winylowych, oferowanych przez markę? Z pewnością ich główną zaletą, jest bardzo długi okres gwarancji. Wynosi on przeciętnie 15 lat, a w niektórych wypadkach nawet 20 lat. Takie długie gwarancje są udzielane przez producenta tylko i wyłącznie wtedy, gdy są ku temu konkretne podstawy. Panele winylowe są tak porządnym produktem, że jeśli zostaną właściwie położone, przez długi czas nie będą nam sprawiały żadnego problemu. Panele oczywiście z czasem mogą nam się znudzić, możemy chcieć je zmienić. Niemniej jednak zazwyczaj kładziemy je z perspektywą tego, że przez kilka dobrych lat będą nam one służyć.

Jakie cechy posiadają panele winylowe Arbiton?

Panele winylowe niezależnie od tego kto jest ich producentem, posiadają wiele bardzo dobrych właściwości. Panele marki Arbiton wyróżniają się jednak pod tym względem, ponieważ zostały w nich wykorzystane świetnej jakości technologie. Jakie? Panele są między innymi wyposażone w nowoczesny rdzeń mineralny, powstający z mieszanki polimerów wraz z materiałami naturalnymi. Wszystko jest opracowywane w laboratorium, z dbałością o każdy szczegół.

W przypadku paneli marki Arbiton, wzorowane są one na naturalnych strukturach różnych gatunków drewna. Wskazują na to między innymi ich nazwy. Panele te charakteryzują się również wodoodpornością, dlatego mogą być wykorzystane na różnych przestrzeniach, między innymi w łazienkach, kuchniach oraz domowych pralniach. Stosunkowo łatwo się je czyści i są one odporne na ścieranie. Jeśli posiadamy w swoim domu małe dzieci lub też zwierzęta, te cechy mogą okazać się dla nas istotnym atutem.

Marka Arbiton produkuje panele winylowe w różnych rozmiarach, ale na dzień dzisiejszy oferuje najszerszą deskę na rynku. Niekoniecznie sprawdzi się ona na małych powierzchniach, natomiast na dużych może zachwycać. Panele te posiadają również system SOFT TOUCH, dlatego są ciche i mogą być z powodzeniem stosowane w budownictwie wielorodzinnym.

Plusem tych paneli jest również ich stabilność wymiarowa. To sprawia, że w trakcie ich układania nie trzeba pozostawiać szczeliny dylatacyjnej. Nadają się one również do tego, aby zastosować pod nimi ogrzewanie podłogowe, o naprawdę wysokiej wydajności. Wszystkie te cechy są poparte bardzo długą gwarancję gwarantowaną przez producenta, co może zachęcić do zakupu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj