Ozonowanie to skuteczny sposób na usunięcie z pomieszczeń szkodliwych dla zdrowia drobnoustrojów. Wybór odpowiedniego generatora ozonu jest bardzo trudny i wymaga zapoznania się z funkcjonalnością dostępnych na rynku urządzeń przed ich zakupem. Jednym z chętniej stosowanych generatorów ozonu, jest ozonator KILLVIR, który pozwala szybko i skutecznie usunąć z powietrza m.in. chorobotwórcze bakterie i wirusy.

KILLVIR – ozonator do zadań specjalnych

Zakup ozonatora to inwestycja w czyste powietrze. Przebywając w domach i mieszkaniach, placówkach edukacyjnych, pomieszczeniach biurowych oraz lokalach usługowych, chcemy czuć się bezpiecznie i uniknąć ryzyka zakażenia m.in. wirusem SARS-CoV-2.

Dostępny w ofercie firmy Klimawent S.A. ozonator KILLVIR to wysokiej jakości urządzenie, które gwarantuje skuteczną dezynfekcję oraz pozwala odświeżyć powietrze w pomieszczeniach. Ten niewielkich rozmiarów generator ozonu został wykonany z trwałych i odpornych na uszkodzenia materiałów oraz pozwala na rozprowadzenie ozonu w pomieszczeniach z dużą wydajnością. W zależności od typu ozonatora KILLVIR wyposażony jest w jeden lub dwa wentylatory, dzięki czemu szybko i skutecznie dezynfekuje pomieszczenia o różnej kubaturze. Co więcej, ozonator KILLVIR cechuje się wysoką funkcjonalnością, pozwalając na przeprowadzenie dezynfekcji pomieszczeń w różnych budynkach. Doskonale radzi sobie z usuwaniem drobnoustrojów z przestrzeni mieszkalnej, a także pomieszczeń w obiektach, w których zanieczyszczenie powietrza drobnoustrojami jest szczególnie wysokie.

KILLVIR jest bezlitosny m.in. dla bakterii szpitalnych oraz drobnoustrojów obecnych w pokojach hotelowych, restauracjach, szkołach i zakładach usługowych. Szerokie możliwości zastosowania generatora ozonu KILLVIR czynią z niego narzędzie do walki z wirusami i bakteriami, które powodują poważne schorzenia. KILLVIR może być także stosowany do redukcji grzybów pleśniowych i neutralizacji odorów.

Dlaczego warto kupić ozonator KILLVIR?

Zdrowie jest wartością nadrzędną. Chcąc o nie zadbać, przeprowadzając dezynfekcję powietrza, powinniśmy mieć pewność, że korzystamy z wysokiej jakości generatora ozonu. KILLVIR to profesjonalny ozonator powietrza, który nie ma nic wspólnego z zalewającymi polski rynek urządzeniami bez atestów. Ozonator KILLVIR spełnia wszystkie wymagania dyrektyw europejskich oraz norm zharmonizowanych, co jest gwarancją jego skutecznego i długotrwałego działania. Doskonały stosunek jakości do ceny pozwala nabyć urządzenie, które cechuje się odpowiednią wydajnością oraz bezawaryjnie posłuży przez długi czas.

Ważne: bezpieczne korzystanie z ozonatora KILLVIR możliwe jest po zapoznaniu się z instrukcją obsługi urządzenia. Nie wolno przebywać w pomieszczeniu podczas pracy ozonatora!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj