Przyjęcie z okazji chrztu powinno być eleganckie i starannie zaplanowane – warto zadbać o to, by świętowanie tego ważnego dnia upłynęło w rodzinnej, ale uroczystej atmosferze. Doskonałym pomysłem jest zaproszenie najbliższych do restauracji znajdującej się w komfortowym hotelu. Dzięki wybraniu tego typu lokalu goście będą mogli skorzystać z wygodnych noclegów oraz licznych atrakcji dodatkowych.

Dlaczego warto zorganizować chrzciny w hotelu?

Tak wyjątkowe wydarzenie jak chrzest potrzebuje specjalnej oprawy. Przygotowywanie spotkania w domu jest czasochłonne i wymaga ogromnego zaangażowania, w związku z czym większość młodych rodziców decyduje się na organizację przyjęcia w restauracji. W trakcie szukania odpowiedniego lokalu warto skupić się przede wszystkim na obiektach znajdujących się w atrakcyjnych lokalizacjach, a jednocześnie gwarantujących możliwość wyboru różnego rodzaju potraw. Właśnie z tych dwóch powodów bardzo dobrą opcję stanowi zaproszenie gości do hotelu.

Nowoczesne obiekty hotelarskie dysponują rozbudowanymi zapleczami gastronomicznymi, dzięki czemu są w stanie sprawnie zorganizować przyjęcie z każdej okazji. Co więcej, w takich miejscach zazwyczaj pracują kucharze z dużym doświadczeniem w gotowaniu dań inspirowanych zarówno kuchnią lokalną, jak i światową.

Pracownik Amber Hotelu z Gdańska podpowiada: W roli głównej podczas uroczystego obiadu z okazji chrztu mogą wystąpić klasyczne zupy i drugie dania, ale nic też nie stoi na przeszkodzie, żeby zaskoczyć gości regionalnymi, mniej znanymi specjałami. Szefowie kuchni na pewno doradzą, jak skomponować menu, by idealnie pasowało do charakteru przyjęcia i sprostało oczekiwaniom wszystkich gości.

Najlepsze restauracje na organizację przyjęcia z okazji chrztu

Po wspólnym celebrowaniu posiłku warto zaprosić rodzinę i przyjaciół na spacer, który można połączyć z pamiątkową sesją zdjęciową. Najpiękniejsze zdjęcia bez wątpienia powstaną w hotelu nad morzem – białe plaże i błękitne fale to sceneria bajkowo prezentująca się na fotografiach. Jeśli organizacja chrzcin w miejscowości nad Bałtykiem wymagałaby dłuższej podróży, dobrym rozwiązaniem jest połączenie przyjęcia z krótkim urlopem – wówczas noclegi najlepiej zarezerwować w tym samym obiekcie, w którym odbędzie się odświętny obiad.

Chociaż morze to doskonały wybór, w razie braku możliwości zaproszenia gości do tego zakątka Polski warto poszukać komfortowego hotelu w bliskiej okolicy. W pierwszej kolejności można sprawdzić obiekty leżące nad jeziorami, w pobliżu lasów lub w zabytkowych częściach miasta. Znakomitym pomysłem jest też postawienie na obiekt, wokół którego roztacza się zadbany ogród – wyjście na świeże powietrze i możliwość wykonania zdjęć w otoczeniu zieleni to duże udogodnienie dla uczestników każdego przyjęcia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj