Carrefour Polska został sponsorem głównym cyklu wydarzeń kolarskich Roadshow. Najbliższe wydarzenie odbędzie się w weekend 29-30 września br. w Kaliszu, na parkingu przed Galerią Kalisz przy ul. Poznańskiej. Sport, edukacja i zabawa, wyjątkowe Muzeum Tour de Pologne oraz „weekend zniżek” to główne atrakcje, jakie czekają na odwiedzających.

Carrefour Polska razem z Lang Team, czyli organizatorem wyścigów Tour de Pologne, organizują cykl wydarzeń związanych z kolarstwem oraz aktywnością fizyczną, dając mieszkańcom dziesięciu miast możliwość ciekawego spędzenia wolnego czasu wraz z całą rodziną. Wydarzenia, w formie miasteczek kolarskich, są organizowane w weekendy handlowe, na parkingach przy hipermarketach Carrefour. Do tej pory wydarzenia miały miejsce w Krakowie, Grudziądzu, Zgorzelcu, Legnicy, Głogowie, Chorzowie, Łodzi i Wrocławiu. Najbliższe Roadshow Tour de Pologne odbędzie się w dniach 29-30 września br. w Kaliszu, na parkingu przed Galerią Kalisz przy ulicy Poznańskiej. Ostatnim miastem, w którym zagości Roadshow, będzie Szczecin.

Jedną z największych atrakcji Roadshow będzie interaktywne, mobilne muzeum Tour de Pologne, które swoją inaugurację miało na targach Bike Expo w Warszawie i którego Carrefour jest sponsorem. To jedyne swego rodzaju miejsce łączy w sobie tradycję i nowoczesność, będąc nie tylko ekspozycją pamiątek i ciekawostek polskiego kolarstwa, ale też przestrzenią do samodzielnego odkrywania wiedzy o tym sporcie. W jednym miejscu znajdziemy zatem m.in. interaktywne prezentacje historyczne oraz wycinki prasowe, a także rowery z epok, w tym oryginalny rower Czesława Langa i jego srebrny medal z igrzysk olimpijskich oraz oryginalne przedmioty należące do kolarzy uczestniczących w Bitwie Warszawskiej w 1920 r. Obecność tych pamiątek ma szerszy wymiar, gdyż jest jednocześnie lekcją polskiej historii. Nie bez znaczenia jest też fakt, że 90-lecie wyścigu Tour de Pologne przypada na stulecie niepodległej Polski.

Kolejnymi atrakcjami, jakie czekają na mieszkańców Kalisza, są zmagania sportowe: Mikro Tour de Pologne amatorów, wyścigi mini-rowerów, konkursy w strefie wyzwań oraz animacje dla dzieci. Najmłodsi będą mogli wziąć udział w szeregu atrakcji przygotowanych specjalnie z myślą o nich. Carrefour przeniesie także na teren kaliskiego miasteczka Roadshow swoją strefę „Smacznie” z szeroką ofertą kanapek, napojów oraz potraw z grilla, a także uruchomi na terenie miasteczka sprzedaż artykułów związanych z kolarstwem oraz aktywnym spędzaniem wolnego czasu na świeżym powietrzu.

Dodatkowo, klienci sklepu Carrefour będą mogli skorzystać z wyjątkowej oferty -15% na „Twoje zakupy”, obowiązującą od piątku przed wydarzeniem do niedzieli włącznie.

Miasteczko kolarskie Roadshow będzie czynne w godzinach 10:00-20:00.

Wszystkie szczegóły na temat Roadshow oraz towarzyszących mu wydarzeń dostępne są na stronie www.90lattdp.pl.

Carrefour Polska angażuje się liczne wydarzenia sportowe, rozszerza swoją gamę produktów związanych ze zdrowym odżywianiem oraz prowadzi działania edukacyjne mające na celu promowanie zdrowego stylu życia wśród klientów, partnerów biznesowych oraz pracowników. Wszystkie te działania wpisują się w kampanię „Z miłości do Zdrowia”, którą Carrefour Polska realizuje nieprzerwanie od 2014 roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj