Wielu graczy wciąż korzysta głównie ze stacjonarnych punktów, odwiedzając siedzibę bukmachera. Coraz większą popularnością cieszą się jednak również zakłady online. Ich wybór może być bardzo atrakcyjną alternatywą dla tradycyjnych zakładów. Legalny bukmacher działający w sieci może bowiem dać ci dużo więcej. Przekonajmy się, co można zyskać.

Dostępność zakładów w każdym miejscu i czasie

Aby skorzystać z oferty stacjonarnego bukmachera, musisz udać się do punktu, co niestety nie zawsze jest możliwe. Co więcej, punkty te otwarte są tylko w określonych godzinach. Wybierając zakłady bukmacherskie w Internecie możesz korzystać z nich 24 godziny na dobę, przez siedem dni w tygodniu. Warto również dodać, że obecnie najlepsze firmy bukmacherskie działające online udostępniają swoim graczom aplikacje mobilne, dzięki czemu możesz grać korzystając z telefonu komórkowego. To bardzo wygodne rozwiązanie i spora oszczędność czasu.

Atrakcyjniejsze kursy i liczne promocje

Kolejną zaletą legalnych bukmacherów działających w sieci jest fakt, że bardzo często proponują oni atrakcyjniejsze stawki w swoich zakładach. Jako firmy działające online mają bowiem mniejsze koszty związane z prowadzeniem działalności. Dzięki temu gracze mają szansę na większe wygrane.

Poza tym, bukmacherzy internetowi robią wiele by zainteresować swoją ofertą nowych użytkowników. Osoby, które zdecydują się na założenie konta na danej stronie, często otrzymują wiele atrakcyjnych bonusów w postaci freebetu lub braku ryzyka przy obstawianiu pierwszych zakładów. Gra w sieci jest więc bardziej opłacalna.

Szerszy wybór zakładów

To, co przekonuje wielu miłośników obstawiania zakładów do wyboru oferty legalnych bukmacherów online, to fakt, że jest ona znacznie bogatsza, niż w stacjonarnych punktach. Grając online mamy dostęp do zakładów live, możemy obstawiać w wielu (często bardzo niszowych) dyscyplinach sportu, a nawet zaproponować własny, nietypowy zakład. W ofertach bukmacherów internetowych znajdują się również zakłady, które nie są związane ze sportem a dotyczą wydarzeń związanych z polityką, kulturą i sztuką. Każdy może więc znaleźć coś dla siebie.

Czy to bezpieczne?

Nie da się ukryć, że wielu graczy korzysta z usług stacjonarnie działających firm bukmacherskich, ponieważ obawiają się, że te internetowe nie działają w sposób legalny i bezpieczny. Oczywiście, warto zachować czujność, jednakże obecnie istnieje wiele firm, które posiadają wszystkie niezbędne zezwolenia na prowadzenie zakładów online. Przykładem może być firma eWinner, legalny bukmacher, który zarejestrowany jest w Polsce i tu też opłaca podatki. To marka, która dba o bezpieczeństwo swoich klientów, starannie weryfikując ich tożsamość oraz udostępniając w pełni bezpieczny, nowoczesny system płatności.

Wybierając firmę, z której usług skorzystasz, możesz sprawdzić czy jest to legalny bukmacher, sięgając po informacje udostępniane na stronie internetowej Ministerstwa Finansów.

Legalny bukmacher, który działa w sieci, może zaoferować graczom znacznie więcej, niż tradycyjne firmy stacjonarne. Nie dziwi więc fakt, że obecnie coraz więcej graczy wybiera rozgrywki online.

Hazard stwarza wysokie ryzyko straty finansowej. Nadmierna gra niesie za sobą potencjalne zagrożenie dla zdrowia. Zakaz uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia.

Ewinner Sp. z o.o posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj